O PROJEKCIE     AKTUALNOŚCI     FILMY    GALERIA    WSPÓŁPRACA    KONTAKT

WYBORY SAMORZĄDOWE    WYBORY PREZYDENCKIE    WYBORY DO SEJMU I SENATU

 

Głusi na Wybory Raport 2015

Pierwsze w Polsce Studio Wyborcze dla osób niesłyszących.

Po raz pierwszy osoby z wadą słuchu w pełni będą mogły uczestniczyć w wyborach!

Za pomocą naszej telewizji internetowej na portalu glusitv.pl wyjaśnimy zasady głosowania, sposób wyboru kandydata, partii, będziemy prezentować programy wyborcze, debaty oraz zachęcić Państwa do udziału w wyborach i oddania swojego głosu.

Wszystkie emitowane materiały filmowe przetłumaczone zostaną na Polski Język Migowy.

Chcemy by dzięki temu projektowi wszystkie osoby głuche i słabosłyszące mogły samodzielnie i świadomie, dzięki dostępowi do wiadomości i programów wyborczych, podjąć decyzję o wyborze kandydata lub partii i wziąć czynny udział w wyborach.

Zależy nam również na tym, aby wszyscy mogli się dowiedzieć, jakie obietnice składają kandydaci oraz na ile do tej pory zostały zrealizowane programy wyborcze.

Będziemy zachęcać osoby niesłyszące do zadawania pytań skierowanych do konkretnych kandydatów z lokalnych okręgów wyborczych, otrzymane pytania przedstawimy odpowiednim organom, a uzyskaną odpowiedz opublikujemy z tłumaczeniem na Polski Język Migowy na portalu glusitv.pl.

W przypadku jakichkolwiek niepewności, dodatkowych wyjaśnień lub pytań dotyczących naszego projektu – skontaktuj się z nami!